Otomatik bahçe kapısı sistemleri farklı çalışma şekline sahip iki kapı tipine sahiptir. İsteğe ve şartlara göre otomatik kanatlı kapı veya otomatik kayar kapı kurulabilir. Yana kayar kapılar, kanatlı kapı veya diğer adıyla dairesel kapı kurmak için gerekli yer olmadığı durumlarda, yokuşlarda bulunan girişlerde veya çok geniş girişlerde tercih edilirler. Kapı yeri ve giriş/çıkış durumuna göre en uygun kapı sistemi tarafımızdan yapılacak bir keşif ile müşterimize tavsiye edilir.

Genius Otomatik Bahçe Kapısı Motorları

Sürgülü Kapı Motoru Genius Falcon 5
Falcon 5
Kayar Kapı Motoru Genius Falcon 14 Falcon 20 Falcon 20/3ph
Falcon 14
Endüstriyel Kayar Kapı Motoru Genius Faac 884
Faac884
Yana Açılır Kapı Motoru Genius Milord 5 Milord 8 Milord 424
Milord5

Her iki otomatik bahçe kapısı sistemi de uzaktan kumanda, kart okuyucu, OGS veya HGS otomatik geçiş sistemleri ile otomatik olarak kontrol etmeniz mümkündür. OGS veya HGS otomatik geçiş sistemlerinde bahçe kapısı kontrolü, arabanızın ön camına yapıştıracağınız bir manyetik RFID etiketin ayrıca kurulacak OGS veya HGS bir anten sistemi ile haberleşmesi sonucu otomatik olarak gerçekleşir. Kısaca siz kapıya yaklaştığınızda kapı otomatik olarak açılır ve etki alanından çıktığınızda tekrar kapanır. Bu sistem kapıyı açmak için bir harekette bulunmanıza veya uzaktan kumandayı arayıp butonuna basmanıza gerek bırakmaz. Güvenilir, en hızlı ve konforlu bir sistemdir.

Arabanızın ön camına yapıştıracağınız ufak bir RFID etiketle kapıya yaklaştığınızda, kapı tarafında önceden kurulmuş elektronik sistemi otomatik olarak uyararak kapının açılmasını sağlarsınız. Ön camında önceden tanımlanmış RFID etiketi bulunan tüm motorlu araçlar sorunsuzca giriş/çıkış yapacaklardır. Otomatik bahçe kapıları açılışın başlangıcında ve kapanışın bitişinde ömür ve güvenlik için yavaşlar. Ayrıca bir sıkışma anında da yine güvenlik için geçici olarak sistem çalışmasını durdurabilir.

Otomatik Bahçe Kapısı sayesinde güvene, hıza ve konfora kavuşursunuz.

Otomatik kayar bahçe kapıları villa, apartman, site ve fabrika tesis giriş / çıkışları için uygun çözümlerdir. Kayar tip bahçe kapıları hızlı açılış özelliği ile zaman kaybını minimum süreye indirgemektedir. Firmamız bugüne kadar onlarca otomatik kayar bahçe kapısı kurulumunu, en iyi sistemleri en kaliteli malzemeleri kullanarak başarıyla müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Gerçekleştirdiğimiz tüm elektronik ve mekanik sistemler iki sene firmamızın garantisi altındadır. Doğru kararınızı vermeden önce size yardımcı olacağına inandığımız müşteri referansları sayfamızı lütfen geziniz.

Çelik Modeller » Otomatik çelik bahçe kapısı modelleri.

Ahşap Modeller » Otomatik ahşap bahçe kapısı modelleri.

Kadıköy Boşanma AvukatıMedikal FormaÜmraniye Su Tesisatçısı