Araç Dedektörü BEA Matrix Loop DedektörAraç dedektörü, yolda araç mevcudiyetini tespit amacı ile kullanılan bir dedetör cihazıdır. S12-24 yoldan geçen araçların sayımı, otoparklarda araçların giriş ve çıkış denetimi, araç sayımı, bariyer kontrolü elektrikli ve sürgülü kapıların kontrolü için yaygın olarak kullanılmaktadır. Otoparklarda bilet verme makineleri, trafik ışıklarının kontrolü de yine araç kütle dedektörleri vasıtası ile yapılmaktadır.

Loop Araç Dedektörü BEA Matrix

Araç Dedektörü BEA Matrix Loop DedektörOtomatik kapılar, kapılar, otopark bariyerleri için araç erişim kontrolü ve güvenliği için Dijital endüktif loop dedektörler … MATRIX endüstriyel 11 pinli yuvarlak konnektör ile bağlantısı olan bir kompakt gövdede yüksek performanslı Tek ve Çift kanallı araç dedektörüdür. MATRIX-S12-24 Single channel detector 12 to 24 V AC/DC MATRIX-D12-Dual channel detector 12 to 24 V AC/DC Araç dedektörleri , yolda araç mevcudiyetini tespit amacı ile kullanılan bir dedetör cihazıdır. S12-24 yoldan geçen araçların sayımı, otoparklarda araçların giriş ve çıkış denetimi , araç sayımı, bariyer kontrolü elektrikli ve sürgülü kapıların kontrolü için yaygın olarak kullanılmaktadır. Otoparklarda bilet verme makineleri , trafik ışıklarının kontrolü de yine araç kütle dedektörleri vasıtası ile yapılmaktadır..

MATRIX-S12-24 Single channel detector 12 & 24 V AC/DC MATRIX-D12-24 Dual channel detector 12 & 24 V AC/DC MATRIX-S 220 Volt Loop / Araç Dedektörü – Tek Kanal (220V)

  Araç Dedektörü BEA Matrix Loop Dedektör Sistemi için karar vermeden önce lütfen müşteri referanslarımız sayfasını geziniz.   Loop Dedektör Uygulama 1 Loop Dedektör Uygulama 1    Loop Dedektör Uygulama 2 Loop Dedektör Uygulama 2    Loop Dedektör Uygulama 3 Loop Dedektör Uygulama 3    Loop Dedektör Montaj Bilgileri Loop Dedektör Montaj Bilgileri

Read the latest car news and check out newest photos, articles, and more from the Car and Driver Blog.

Kadıköy Boşanma AvukatıMedikal FormaÜmraniye Su Tesisatçısı