Endüstriyel Kayar Kapı sistemleri ağırlığı fazla olan yüksek yoğunluklu kullanımlı kayar kapı otomasyonu için gerçekleştirilmiş güçlü motorlara sahip gelişmiş elektromekanik sistemlerdir.

Endüstriyel Kayar Kapı Faac 884

Endüstriyel Kayar Kapı Endüstriyel Sürgülü Kapı Faac 884

Endüstriyel Kayar Kapı Endüstriyel Sürgülü Kapı Faac 884Endüstriyel Kayar Kapı Faac 884 3.500 Kg ağırlığa kadar olan kayar kapı otomasyonu için gerçekleştirilmiş güçlü trifaze motora sahip gelişmiş elektromekanik otomasyon sistemidir. Kayar kapı kapandığında, motor kullanımda değilken sistem otomatik olarak kilitlendiğinden ayrıca bir kilit sistemine ihtiyaç duymaz. Elektrik kesintilerinde veya bir arıza durumunda kayar kapıyı el ile olarak açma imkanı vardır. Aşınmayı önlemek ve kavramayı artırmak için ikiz kavrama diskine sahip mekanik sistem yağ banyosu içinde çalışmaktadır. Dış etkilere karşı korumalı polyester boyalı çelik kasa kolay seviyelendirme için ayar vidalarına sahiptir. Otomasyon sistem bünyesindeki gelişmiş mikro işlemci ve yazılım tarafından güvenle icra edilmektedir. Güçlü ve sessiz trifaze motora sahip Faac 884 sürgülü kapı sistemi hakkında daha geniş teknik bilgilere altta bulunan ek dosyalardan ulaşabilirsiniz.

Faac 884 Endüstriyel Kayar Kapı sistemleri yoğun kullanımlar için uygun çözümlerdir. Firmamız bugüne kadar onlarca endüstriyel sürgülü kapı kurulumunu, en iyi sistemleri ve en kaliteli malzemeleri kullanarak başarıyla değerli müşterilerinin hizmetine teslim etmiştir. Gerçekleştirdiğimiz Faac 884 Endüstriyel Sürgülü Kapı sistem kurulumu tüm elektronik ve mekanik sistemler iki sene firmamızın garantisi altındadır. Faac 884 Endüstriyel Sürgülü Kapı konusunda doğru kararınızı vermeden önce size yardımcı olacağına inandığımız müşteri referansları sayfamızı lütfen geziniz.

Endüstriyel Kayar Kapı sistemleri, kayar kapı veya kanatlı kapı sistemleri hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Faac 884 ENG   FAAC 884 MC3PH   Faac 884 Montaj TR   Faac 884 Montaj

Endüstriyel Kayar Kapı – Endüstriyel Sürgülü Kapı Faac 884
Kadıköy Boşanma AvukatıMedikal FormaÜmraniye Su Tesisatçısı