Endüstriyel Sürgülü Kapı
sistemleri ağırlığı fazla olan yüksek yoğunluklu kullanımlı kayar kapı otomasyonu için gerçekleştirilmiş güçlü motorlara sahip gelişmiş elektro-mekanik sistemlerdir.

Endüstriyel Sürgülü Kapı

Endüstriyel Sürgülü Kapı Industrial Slider Genius 1251

Endüstriyel Sürgülü KapıGenius Industrial Slider sistemi 3.500 Kg ağırlığa kadar olan kayar kapı otomasyonu için gerçekleştirilmiş güçlü trifaze motora sahip gelişmiş elektro-mekanik otomasyon sistemidir. Yüksek yoğunluklu kullanımlar için uygundur. 70 Kg. ağırlığında olan Industrial Slider uygulamalarında modül 6 kremayer dişli kullanılır. Motor kullanımda değilken sistem otomatik olarak kilitlendiğinden ayrıca bir kilit sistemine ihtiyaç duymaz. Elektrik kesintilerinde veya bir arıza durumunda kayar kapıyı el ile olarak açma imkanı vardır.

Genius 1251 Endüstriyel Sürgülü Kapı sistemleri yoğun kullanımlar için sorunsuz ve uygun çözümlerdir. Firmamız bugüne kadar onlarca endüstriyel kayar kapı kurulumunu, en iyi sistemleri ve en kaliteli malzemeleri kullanarak başarıyla değerli müşterilerinin hizmetine teslim etmiştir. Gerçekleştirdiğimiz Genius Endüstriyel Kayar Kapı sistem kurulumu tüm elektronik ve mekanik sistemler iki sene firmamızın garantisi altındadır. Endüstriyel Sürgülü Kapı konusunda doğru kararınızı vermeden önce size yardımcı olacağına inandığımız müşteri referansları sayfamızı lütfen geziniz. Daha fazlası için firmamızı arayınız.

Industrial Slider ENG   Genius Industrial Slider ENG   Industrial Slider TR   Genius Industrial Slider TR   Industrial Slider Uygulama   Genius Industrial Slider Uygulama

Dikkat: Bu ürünün üretimi durdurulmuştur. Mukayese ve halen kullanmakta olanlara destek olması amacıyla bu sayfa yayından kaldırılmamıştır. Kayar kapı sistemi için lütfen çok daha gelişmiş Faac 884 modelini inceleyiniz.


Endüstriyel Sürgülü Kapı – Yana Kayar Kapı – Genius 1251
Kadıköy Boşanma AvukatıMedikal FormaÜmraniye Su Tesisatçısı