Genius Bari Guard Bariyer Bari Guard Otopark BariyeriGenius Bari Guard Bariyer İtalyan Genius firması tarafından, ülkemizin özel gereksinimleri göz önüne alınarak, Genius motorlu rediktör grubu kullanılıp şık, sağlam ve güvenilir olarak üretilip Türk kullanıcısının beğenisine ve hizmetine sunulmuştur.
Ortadan çatal kollu diye tabir edilen tip Genius Bari Guard Bariyerler, estetiği ve sağlamlığı ile benzerleri arasından sivrilmiştir. Kırmızı, turuncu ve sarı renkteki Genius Bari Guard Bariyerlerin d.c. versiyonu yoğun kullanımlar için uygundur ve bakım gerektirmeyen akülerle, elektrik kesintilerinde de sorunsuz olarak çalışır.

Genius Bari Guard Bariyer

DC Bari Guard Bariyerler;

DC (Doğru Akım) motora sahip olması sayesinde bariyer kolunun açılma/kapanma hızı yüksektir. Yoğun trafiği olan otoparklar için akıcılık açısından tavsiye edilir.
Kol boyu araç geçiş alanının genişliğine uygun olarak seçilebilir.
Alçak tavanlı otopark mekanı uygulamaları için kırılan kol (Katlanır Kol) seçeneği bulunmaktadır.
Gece görülebilmesi amacıyla kol üzerinde far reflektörü bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak çok daha dikkat çekmesi için parlak ve renkli led aydınlatma eklenebilir.
Günlük çalışma sayısı olarak 300 – 400 açılma kapanmayı rahatlıkla karşılar.

AC Bari Guard Bariyerler;

Bari Guard Otopark BariyeriAC motorlu olması sayesinde açılma/kapanma hızı düşüktür. En fazla 100 araçlık otoparklar için tavsiye edilir.
Kol boyu ortam genişliğine uygun olarak seçilebilir.
Alçak tavanlı otopark mekanı uygulamaları için kırılan kol seçeneği bulunmaktadır.
Gece görülebilmesi amacıyla kol üzerinde far reflektörü bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak çok daha dikkat çekmesi için led aydınlatma eklenebilir.
Günlük çalışma sayısı olarak 1000 – 1200 açılma kapanmayı rahatlıkla karşılar.

Firmamız bugüne kadar onlarca otopark bariyeri kurulumunu, en iyi sistemleri ve en kaliteli malzemeleri kullanarak başarıyla değerli müşterilerinin hizmetine teslim etmiştir. Gerçekleştirdiğimiz Genius marka otopark bariyeri sistem kurulumu tüm elektronik ve mekanik sistemler iki sene firmamızın garantisi altındadır. Otopark bariyeri konusunda doğru kararınızı vermeden önce size yardımcı olacağına inandığımız müşteri referansları sayfamızı lütfen geziniz.

Diğer bariyer modellerimiz Genius Rainbow Otopark Bariyer ve Genius Simple Bariyer hakkında da bilgi sahibi olmanız kararınızda yardımcı olacaktır.

[symple_spacing size=”30″]

Spin ENG   Bari Guard TR

Genius Bari Guard Bariyer – Bari Guard Otopark Bariyeri
                                                                                                                                                                                                                                    
Kadıköy Boşanma AvukatıMedikal FormaÜmraniye Su Tesisatçısı