Genius Rainbow Bariyer Rainbow Otopark BariyerGenius Rainbow Bariyer Genius Otopark Bariyeri serisinin yeni bir ürünüdür. Otopark, garaj girişlerinde veya sanayi bölgeleri ve trafik yoğunluğu yüksek olan bölgelerde ihtiyacınıza cevap verecek ideal bir bariyerdir. Mükemmel performans ve kaliteye sahip Rainbow bariyer güçlü motoru sağlam konstrüksiyonu ve aerodinamik tasarımı ile yoğun trafiği olan otoparklar için özel tasarlanmış bariyerdir. Genius Bariyer olarak güçlü rediktör, teknolojik elektronik kartı, fiziki tasarımı teknoloji ve güvenlik açısından üstün bir bariyerdir. Standart encoder sayesinde kurulumu programlaması kolay ve basittir bariyer enerji kesilmelerinde kendi programını kendi yapar. Rainbow bariyer Güvenli ve teknik üstünlüğü olan Bariyerdir. Opsiyonel olarak sunulan kuru akülü batarya kiti sayesinde enerji kesintilerinde de çalışır.

Genius Rainbow Bariyer yoğun kullanım için uygundur

Yoğun kullanımın olduğu yerler için uygundur. Üretiminde en kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Motor boşa alma mekanizması gövdenin üzerine harici olarak yerleştirilmiştir. Elektronik kontrol ünitesi üst kapak altına yerleştirilmiştir. Rotasyonlu mekanizma sayesinde montajda büyük kolaylık ve emniyet sağlar. Anti-crushing sistemine sahiptir. Kol boyuna uygun yavaşlama seçenekleri ayarı ile sağlıklı çalışma sağlanır. Gövdenin her iki yanında mevcut kanallar içinde yerleştirilmiş led aydınlatma ile klasik flaşör sistemi terk edilmiştir. Orijinal kol seçeneğinde, kol üzerinde aydınlatma tercih seçeneği olarak sunulur. Mafsal kol aparatı sorunsuz ve mükemmel bir şekilde çalışır. Yoğun çalışan kapalı otoparklar için ideal bir çözüm oluşturur. Ayrıca opsiyonel olarak satışa sunulan batarya kiti ve kuru tip akülerle de Genius Otopark Bariyeri Rainbow elektrik kesintilerinde de çalışabilir. Rainbow D.C. Bariyer, Genius firmasının sektöre sunduğu mükemmel bir üründür.

Genius Otopark Bariyeri Rainbow Otopark Bariyer yoğun kullanımlı otoparklar için uygun çözümlerdir. Firmamız bugüne kadar onlarca otopark bariyeri kurulumunu, en iyi sistemleri ve en kaliteli malzemeleri kullanarak başarıyla değerli müşterilerinin hizmetine teslim etmiştir. Gerçekleştirdiğimiz Genius marka otopark bariyeri sistem kurulumu tüm elektronik ve mekanik sistemler iki sene firmamızın garantisi altındadır. Otopark bariyeri konusunda doğru kararınızı vermeden önce size yardımcı olacağına inandığımız müşteri referansları sayfamızı lütfen geziniz.

Diğer bariyer modellerimiz Genius Spin Bariyer ve Genius Simple Bariyer hakkında da bilgi sahibi olmanız kararınızda yardımcı olacaktır.

[symple_spacing size=”30″]

Genius Otopark Bariyeri   Rainbow Bariyer     Rainbow Otopark Bariyer   Rainbow Tek. Öz.

Genius Rainbow Bariyer – Rainbow Otopark Bariyeri
                                                                                                                                                                                                                            
Kadıköy Boşanma AvukatıMedikal FormaÜmraniye Su Tesisatçısı