Genius Spin Bariyer Otopark Bariyeri ülkemizde uzun yıllardır memnuniyetle kullanılmaktadır. Spin 6 modele 7 metre bariyer kolu uygulanabilir. Otomatik kilit sistemi sayesinde durduğunda hareket ettirilemez. Elektrik kesintilerinde veya arıza durumunda kolu açma ve kapama imkanı vardır. Spin Bariyer 230v modelinde çarpma ve sıkıştırma güvenliği sistemi bulunur. Açılma süresi diğer modellere göre biraz daha uzun olduğundan kullanım sıklığı saatte 350 defaya kadar olan otoparklar için uygundur. Sağ sol kullanım değişikliği hızla ve kolaylıkla yapılabilir. 230 Vac gerilim ile -20°C +55°C sıcaklıklar arasında uzun yıllar sorunsuzca çalışır.

 

Genius Spin Bariyer ülkemizde uzun yıllardır memnuniyetle kullanılmaktadır.

Genius Spin Bariyer Spin Otopark Bariyeri

 

Genius Spin Bariyer yoğun kullanımlı otoparklar için uygun çözümdür. Firmamız bugüne kadar onlarca otopark bariyeri kurulumunu, en iyi sistemleri ve en kaliteli malzemeleri kullanarak başarıyla değerli müşterilerinin hizmetine teslim etmiştir. Gerçekleştirdiğimiz Genius marka otopark bariyeri sistem kurulumu tüm elektronik ve mekanik sistemler iki sene firmamızın garantisi altındadır. Otopark bariyeri konusunda doğru kararınızı vermeden önce size yardımcı olacağına inandığımız müşteri referansları sayfamızı lütfen geziniz.

Diğer bariyer modellerimiz Genius Rainbow Otopark Bariyer ve Genius Simple Bariyer hakkında da bilgi sahibi olmanız kararınızda yardımcı olacaktır.

[symple_spacing size=”30″]

Motor GENIUS   220Vac   Besleme Gerilimi   220Vac
Motor Gücü 380 W Maksimum Tork 150 Nm
Akım 1,7 A Termal Koruma 140°C
Açılma Süresi 8 sn Çalışma Ortamı -20°C+55°C
Max. Kol Boyu 7 mt Kol Tipi Yandan
Koruma Sınıfı IP44 Motor Ağırlığı 17 Kg
Kasa Ebatları 360X210X1085 mm

Spin ENG   Spin ENG

Genius Spin Bariyer – Spin Otopark Bariyeri – Otopark Bariyeri
                                                                                                                                                                                                                                                
Kadıköy Boşanma AvukatıMedikal FormaÜmraniye Su Tesisatçısı