Kayar Kapı motoru Falcon 1400 – 2000 kg ağırlığa kadar olan yana kayar kapılarınız için geliştirilmiş kilitlemeli tip elektro mekanik bir motordur. Falcon motor gövdesi ve şanzıman boyalı alüminyum döküm koruyucu içine yerleştirilmiş olup koruyucu kapak ABS plastiktir. Falcon sürgülü kapı motor çeşitleri üretimde kullanılan en kaliteli malzemeler sayesinde son derece sağlam, güvenilir ve şık ürünlerdir. Falcon motor sisteminde enerji kesilmesinde motoru manüel duruma getirmek için anahtar kolu mevcuttur.

Kayar Kapı Motoru Falcon uzun yıllar hizmet verir

Kayar Kapı Motoru Falcon 14 Falcon 20 Falcon 20/3phFalcon motor kontrol ünitesinde seçmeli program kodlama sistemi mevcuttur. Kontrol ünitesi 2 kademeli (Limit Sviç öncesi ve sonrası) yavaşlamalı ve programlamalıdır. Bu özellik Falcon motorun ani duruşunu engelleyip, motorun ömrünü en az 2 kat artırır. Darbelere tampon vazifesi sağlayan yeni kinematik sayesinde Falcon motorlar uzun yıllar hizmet verir. Manyetik limit sviç sistemi sayesinde, klasik tip limit sviçlerin oluşturduğu problemlere son verir. Bunun değeri özellikle karlı havalarda daha fazla anlaşılır. Kit içinde yerleştirme aksesuarları, montaj için taban flanşı motor kondansatörü olup montaj talimatlarına uymakla beraber bütünüyle, paketi kapsar 24 Vdc uyarlaması, sık kullanımın olaylarında tavsiye edilir.

Kayar Kapı Motoru Falcon 14

Firmamız bugüne kadar onlarca Falcon sürgülü kapı kurulumunu, en iyi sistemleri ve en kaliteli malzemeleri kullanarak başarıyla değerli müşterilerinin hizmetine başarıyla teslim etmiştir. Gerçekleştirdiğimiz tüm elektronik ve mekanik sistemler iki sene firmamızın garantisi altındadır. Doğru kararınızı vermeden önce size yardımcı olacağına inandığımız müşteri referansları sayfamızı lütfen geziniz.

Otomatik bahçe kapısı sistemleri, kayar kapı veya kanatlı kapı sistemleri hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Falcon ENG   Kayar Kapı Motoru Falcon 14   Falcon TR   Kayar Kapı Motoru Falcon 14

Kayar Kapı Motoru – Falcon 14 – Falcon 20 – Falcon 20/3ph
Kadıköy Boşanma AvukatıMedikal FormaÜmraniye Su Tesisatçısı