MG-212 Tripod Bel Turnike özellikle görünümün ön planda olduğu spor salonları, ofisler için tasarlanmış çift yönlü bel turnike modelidir. 1.5 mm, 304 kalite çelik veya paslanmaz sactan üretilmiş bu turnike mimarlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. MG-212 Turnike üzerine iki adet MGS-501 Mifare kart okuyucu entegre edilebilmektedir. Tek ya da çift yönlü olarak kullanılabilir. Yön seçimi kullanıcılar tarafından kolayca yapılabilir. İstenildiğinde sesli uyarı verebilir. Çoklu geçişlerde hafıza özelliği kullanılabilir. Geçiş yapan kişiden bağımsız olarak uzaktan geçiş izni verilebilir veya kaldırılabilir. Hassas algılayıcılar sayesinde MG-212 turnike kollarının pozisyonu, hareketi ve yönü hakkında bilgi alınabilir. Geçiş yapıldığında satıcılar yada diğer kontrol sistemleri için data çıkışı mevcuttur. Tüm mekanik aksamı ve elektromekanik kontrol sistemleri tesislerimizde üretilmektedir. Dahili ve harici mekanlarda kullanılabilen MG-212 serisi genellikle paslanmaz çelik olarak üretilir. Opsiyonel olarak geniş renk yelpazemizden size uygun bir renk ile elektro statik toz boyalı olarak da üretilebilir. MG-212 turnike düşen kol opsiyonu sayesinde acil durumlarda güvenli ve hızlı bir şekilde geçiş imkanı sağlamaktadır. Üniversiteler, kamu kurum ve kuruluşları, iş Merkezi ve plazalar, spor merkezleri, genel müdürlük binaları, fabrikalar vb. yerler için tercih edilmektedir.

MG-212 Tripod Bel Turnike özellikle görünümün ön planda olduğu spor salonları, ofisler için tasarlanmıştır.

MG-212 Tripod Bel Turnike Tek Yönlü Turnike Çift Yönlü Turnike


Kartlı geçiş sistemleri sayesinde geçişler kontrol altına alınarak güvenli bir ortam sağlanır. Kayıt ve raporlama sayesinde geriye dönük kontroller kolaylıkla yapılır. Yetkilendirme özelliği ile geçişe izin verilecek kişiler ve kapılar belirlenebilir. Geçiş kartı banka kartları büyüklüğü ve hafifliğinde olduğundan taşınması ve kullanımı çok kolaydır.
Kartlı geçiş sistemleri ve turnike sistemleri için karar vermeden önce lütfen müşteri referanslarımız sayfasını geziniz.

MG-212 Turnike Özellikleri
Gövde : 1.5 mm. 304 Kalite Paslanmaz Çelik veya Dkp Saç
Kollar : 45 cm, Alüminyum Polisaj, Opsiyonel Paslanmaz.
Boyutlar : 28 cm x 40 cm x 98 cm
Ağırlık : 35 Kg.
Güç : 100-240 V AC, 15 W 
Kullanım Alanları :  Üniversiteler, Kamu Kurum ve Kuruluşları, İş Merkezi ve Plazalar, Spor merkezleri, Genel Müdürlük Binaları, Fabrikalar vb.
MG-212 Tripod Bel Turnike
Kadıköy Boşanma AvukatıMedikal FormaÜmraniye Su Tesisatçısı