MG-216 Tripod Bel Turnike diğer modellere göre daha uzun üst bölümü sayesinde kalabalık grupları karşılayabilmesi için tasarlanmıştır. MG-216 Tripod Turnike üzerine iki adet MGS-553 Mifare kart okuyucu entegre edilebilmektedir. MG-216 bel turnike tek ya da çift yönlü olarak kullanılabilir. Yön seçimi kullanıcılar tarafından kolayca yapılabilir. İstenildiğinde sesli uyarı verebilir. Çoklu geçişlerde hafıza özelliği kullanılabilir. Geçiş yapan kişiden bağımsız olarak uzaktan geçiş izni verilebilir veya kaldırılabilir. Hassas optik algılayıcılar sayesinde MG-216 turnike kollarının pozisyonu, hareketi ve yönü hakkında bilgi alınabilir. Geçiş yapıldığında kart okuyucular yada diğer kontrol sistemleri için data çıkışı mevcuttur. Tüm mekanik aksamı ve elektromekanik kontrol sistemleri kendi tesislerimizde üretilmektedir. İç ve dış ortamlarda kullanılabilen MG-216 serisi genellikle 1.5 mm, 304 kalite paslanmaz çelik olarak üretilir. Opsiyonel olarak geniş renk yelpazemizden size uygun bir renk ile elektro statik toz boyalı olarak da üretilebilir. MG-216 turnike düşen kol opsiyonu sayesinde acil durumlarda güvenli ve hızlı bir şekilde geçiş imkanı sağlamaktadır. Ayrıca standart turnikede elektrikler kesildiğinde turnike serbest konuma geçer.

MG-216 Tripod Bel Turnike Düşen kol opsiyonu sayesinde acil geçiş imkanı sağlamaktadır

MG-216 Tripod Bel Turnike Tek Yönlü Çift Yönlü Turnike

Kartlı geçiş sistemleri sayesinde geçişler kontrol altına alınarak güvenli bir ortam sağlanır. Kayıt ve raporlama sayesinde geriye dönük kontroller kolaylıkla yapılır. Yetkilendirme özelliği ile geçişe izin verilecek kişiler ve kapılar belirlenebilir. Geçiş kartı banka kartları büyüklüğü ve hafifliğinde olduğundan taşınması ve kullanımı çok kolaydır.
Kartlı geçiş sistemleri ve turnike sistemleri için karar vermeden önce lütfen müşteri referanslarımız sayfasını geziniz.

OPSİYONLAR: Düşen kol, Paslanmaz kollar, Mekanik sayaç

MG-216 Turnike Özellikleri
Gövde : 1.5 mm. 304 Kalite Paslanmaz Çelik veya Dkp Saç
Kollar : 45 cm, Alüminyum Polisaj, Opsiyonel Paslanmaz Düşen Kol (Yazıya bakınız).
Boyutlar : 28 cm x 40 cm x 98 cm
Ağırlık : 35 Kg.
Güç : 100-240 V AC, 15 W 
Kullanım Alanları :  Üniversiteler, Kamu Kurum ve Kuruluşları, İş Merkezi ve Plazalar, Spor merkezleri, Genel Müdürlük Binaları, Fabrikalar vb.
MG-216 Tripod Bel Turnike
Kadıköy Boşanma AvukatıMedikal FormaÜmraniye Su Tesisatçısı