OGS Kontrol Cihazı (Stand Alone OGS Kontrol Ünitesi) MG 501

OGS Kontrol Cihazı (Stand Alone OGS Kontrol Ünitesi) MG 501MG 501 Geçiş Kontrol Paneli tek nokta kontrollü, bilgisayar ihtiyacı olmadan çalışabilen stand alone kontrol cihazıdır. İki anten bağlanır (Giriş ve çıkış tek bariyer & kapı). Dahili 1 röle çıkışı vardır. 220 / 12V DC/AC besleme adaptör kutu bağlantı klemensleri ( Tak kullan entegre modül ) Ebatlar: 200 X 150 X 55 IP 65 contalı PVC kutu.

OGS Kontrol Cihazı (OGS Kontrol Ünitesi) MG 502

OGS Kontrol Cihazı (OGS Kontrol Ünitesi) MG 502

OGS Kontrol Cihazı (OGS Kontrol Ünitesi Otomatik Geçiş Sistemi Kontrol) MG 502 hem online hem de offline çalışabilmektedir. Eğer kontrol bilgisayarı devrede ise tüm yetkilendirme ve kayıt işlemleri kontrol bilgisayarı tarafından yürütülür. Eğer bilgisayar devrede değil ise cihaz içine önceden yüklenmiş olan bilgilere göre çalışmaya devam eder. MG 502 OGS Kontrol Ünitesi üzerinde toplam 4 Mbyte hafıza bulunmaktadır. Okutulan kart bilgileri cihaz hafızasına kaydedilir. Toplam 172.032 hareket kaydı tutulabilmektedir. Bu bilgiler kontrol bilgisayarı yardımıyla PC de raporlanabilmektedir

Model: MG 502 Çalışma Gerilimi/Güç: 9-30 V/3W Yazılım Dili: C#.NET Database: SQL Çalışma Sıcaklığı: -20 +85 C Haberleşme Hızı: 9600–115200 bps (8N1) Haberleşme Tipi: RS 485 TCP/IP RFID Frekensı: 868 Khz RFID Etiket Tipi: Satandart ISO & EPC-GEN2

OGS Kontrol Cihazı (OGS Kontrol Ünitesi) MG 502 Özellikleri

Sesli Uyarı: Cihaz üzerinde sesli uyarı için buzzer vardır. Yapılan tüm işlemler sesli sinyal ile bildirilmektedir. Röle Çıkışı: Cihaz üzerinde iki adet röle bulunmaktadır. Giriş veya çıkış olarak aktif edilir. Tarih & Saat: Cihaz üzerinde gerçek zaman kontrol tüm devresi bulunmaktadır. Elektrik kesintilerinden etkilenmez, saat ve tarih ayarlama fonksiyonları kontrol PC üzerinden denetlenir. Çalışma Şekli: Cihaz hem online hem de offline çalışabilmektedir Eğer kontrol bilgisayarı devrede ise tüm yetkilendirme ve kayıt işlemleri kontrol bilgisayar tarafından yürütülür. Eğer PC devrede değil ise cihaz içine yüklenen bilgilere göre çalışmaya devam eder. Kullanıcı Bilgileri: Kullanıcı bilgileri kontrol bilgisayarı üzerinden cihaza yüklenir. Kullanıcı kart bilgileri, kullanıcı adı & soyadı, kullanıcı tipi giriş/çıkış yetkileri gibi tüm bilgiler kontrol bilgisayarı üzerinden cihaza yüklenmektedir. Cihaza 9600 kullanıcı kaydı yapılabilmektedir.

MG 502 OGS Kontrol Cihazı üzerine standart olarak 9600 araç ve personel kaydı yapılabilmektedir. MG 502 OGS kontrol ünitesi üzerinde toplam 4 Mb hafıza bulunmaktadır. Cihaza okutulan kart bilgileri cihaz hafızasına kaydedilir. Toplam 172.032 hareket kaydı tutulabilmektedir. Bu bilgiler kontrol bilgisayarı yardımıyla PC de raporlanabilir.

MG 502 OGS Kontrol Cihazı RS485 ve TCP IP haberleşme altyapısına sahiptir. RS485 ise uzak mesafelerde çoğul uygulamalarda kullanılır. TCP IP ile sınırlar ortadan kalkmakta ve internetin olduğu her yerden kontrol cihazına ulaşılabilmektedir.

MG 502 OGS Kontrol Cihazı Otomatik Geçiş Sistemi Kontrol Sistemi için karar vermeden önce lütfen müşteri referanslarımız sayfasını geziniz.

MG 502 Teknik Özellikler Teknik Özellikler

OGS Teknik Şartnamesi Teknik Şartname

HGS OGS Broşür HGS OGS Broşür

Kadıköy Boşanma AvukatıMedikal FormaÜmraniye Su Tesisatçısı