Otomatik Ahşap Bahçe Kapısı sayesinde giriş çıkışlar çok daha hızlı ve güvenli gerçekleşir. Ahşap görünümleri sayesinde ortam çok daha estetik görünüm kazanır. Ahşap otomatik kanatlı kapılar iç yapılarındaki çelik konstrüksiyon sayesinde uzun yıllar sorunsuzca hizmet edebilecek sağlam bir yapıya sahiptirler.

Otomatik Ahşap Bahçe Kapısı Modelleri

Otomatik Ahşap Bahçe Kapısı sistemleri farklı çalışma şekline sahip iki kapı tipine sahiptir. İsteğe ve kullanılacak yerin şartlarına göre otomatik kanatlı ahşap kapı veya otomatik ahşap kayar kapı sistemi kurulabilir. Yana kayar ahşap kapılar, kanatlı kapı veya diğer adıyla dairesel kapı kurmak için gerekli yer olmadığı durumlarda tercih edilir. Yokuş üzerinde bulunan girişlerde veya çok geniş girişlerde tercih edilirler. Otomatik ahşap kapı yeri ve giriş/çıkış durumuna göre uygun motorlu ahşap kapı sistemi, yapılacak bir keşif ile müşterimize tavsiye edilir.

Otomatik Ahşap Bahçe Kapısı sisteminde uzaktan kumanda, kart okuyucu, OGS veya HGS otomatik geçiş sistemleri ile kapıyı otomatik olarak kontrol etmeniz mümkündür. OGS veya HGS otomatik geçiş sistemlerinde ahşap bahçe kapısı kontrolü, arabanızın ön camına yapıştıracağınız bir manyetik RFID etiketin ayrıca kurulacak OGS veya HGS bir anten sistemi ile haberleşmesi sonucu otomatik olarak gerçekleşir. Kısaca siz kapıya yaklaştığınızda ahşap kapı otomatik olarak açılır ve etki alanından çıktığınızda tekrar kapanır. Bu sistem kapıyı açmak için bir harekette bulunmanıza veya uzaktan kumandayı arayıp butonuna basmanıza gerek bırakmaz. Güvenilir, en hızlı ve konforlu bir sistemdir.

Arabanızın ön camına yapıştıracağınız RFID etiketle ahşap sürgülü kapıya yaklaştığınızda, önceden kurulmuş elektronik sistemi otomatik olarak uyararak kapının açılmasını sağlarsınız. Ön camında önceden tanımlanmış RFID etiket bulunan tüm motorlu araçlar kapıdan sorunsuzca giriş/çıkış yapacaklardır. Otomatik bahçe kapıları açılışın başlangıcında ve kapanışın bitişinde ömür ve güvenlik için yavaşlar. Ayrıca bir sıkışma anında da yine güvenlik için geçici olarak sistem çalışmasını durdurabilir.

Otomatik Ahşap Kanatlı Bahçe Kapısı için karar vermeden önce lütfen müşteri referanslarımız sayfasını geziniz.


Otomatik Ahşap Bahçe Kapısı – Otomatik Ahşap Kanatlı Kapı
                                                                                                                                                                                                                                
Kadıköy Boşanma AvukatıMedikal FormaÜmraniye Su Tesisatçısı