Otomatik Çelik Bahçe Kapısı
sayesinde giriş çıkışlar çok daha hızlı ve güvenli gerçekleşirken ortam çok daha sağlam ve konforlu bir yapı kazanır. Çelik otomatik kanatlı ve kayar kapılar çelik konstrüksiyon yapıları sayesinde uzun yıllar sorunsuzca hizmet ederler.

Otomatik Çelik Bahçe Kapısı Modelleri

Otomatik Çelik Bahçe Kapısı sistemleri farklı çalışma şekline sahip iki kapı tipine sahiptir. İsteğe ve kullanılacak yerin şartlarına göre Otomatik Kanatlı Çelik Kapı veya otomatik çelik kayar kapı sistemi kurulabilir.
Yana kayar çelik kapılar, kanatlı kapı veya diğer adıyla dairesel kapı kurmak için gerekli yer olmadığı durumlarda tercih edilir. Yokuşlarda bulunan girişlerde veya çok geniş girişlerde tercih edilirler.

Otomatik çelik kapıların kapı yeri ve giriş / çıkış durumuna göre en uygun motorlu çelik kapı sistemi, yapılacak bir keşif ile müşterimize tavsiye edilir.
Otomatik çelik bahçe kapısı sisteminde uzaktan kumanda, kart okuyucu, OGS veya HGS otomatik geçiş sistemleri ile kapıyı otomatik olarak kontrol etmeniz mümkündür.
OGS veya HGS otomatik geçiş sistemlerinde çelik bahçe kapısı kontrolü, arabanızın ön camına yapıştıracağınız bir manyetik RFID etiketin ayrıca kurulacak OGS veya HGS bir anten sistemi ile haberleşmesi sonucu otomatik olarak gerçekleşir. Kısaca siz kapıya yaklaştığınızda çelik kapı otomatik olarak açılır ve etki alanından çıktığınızda tekrar kapanır. Bu sistem kapıyı açmak için bir harekette bulunmanıza veya uzaktan kumandayı arayıp butonuna basmanıza gerek bırakmaz. Güvenilir, çok hızlı, dayanıklı ve konforlu bir sistemdir.

Arabanızın ön camına yapıştıracağınız RFID etiketle çelik sürgülü kapıya yaklaştığınızda, elektronik sistemi otomatik olarak uyararak kapının açılmasını sağlarsınız. Ön camında önceden tanımlanmış RFID etiket bulunan tüm motorlu araçlar kapıdan sorunsuzca giriş/çıkış yapacaklardır.
Otomatik çelik bahçe kapıları açılışın başlangıcında ve kapanışın bitişinde uzun ömür sağlamak ve güvenlik için yavaşlar. Ayrıca bir sıkışma anında da yine güvenlik için geçici olarak sistem çalışmasını durdurabilir.

Otomatik Çelik Kanatlı Bahçe Kapısı için karar vermeden önce lütfen müşteri referanslarımız sayfasını geziniz. Otomatik Çelik Bahçe Kapısı hakkında daha detaylı bilgiler için lütfen arayınız.


Otomatik Çelik Bahçe Kapısı – Otomatik Çelik Kanatlı Kapı
                                                                                                                                                                                                                                                                            
Kadıköy Boşanma AvukatıMedikal FormaÜmraniye Su Tesisatçısı