Otopark bariyeri serisi Genius Rainbow bariyer, Genius Spin bariyer, Genius Simple bariyer, Genius Bari Guard bariyerler mükemmel performans ve kaliteleriyle yıllardır ülkemiz kullanıcılarının gittikçe artan beğenisiyle hizmetindedir.

Üretimlerinde en kaliteli malzemelerin kullanıldığı İtalyan malı Genius bariyerler ülkemizin şartları ve ihtiyaçları ön planda tutularak üretim yapılmaktadır. Tüm Genius bariyer modellerimiz kolay kurulumlu, uzun ömürlü, sağlam ve estetik yapıya sahiptirler. Genius kollu otopark bariyerlerinin kol boyu kullanılacak yerin genişliğine göre kolaylıkla ayarlanabilir. Ayrıca bariyer modellerimizin tümü sıkışma gibi istenmeyen durumlar için güvenlik sistemlerine sahiptir.Tüm bariyer çeşitlerimiz uzaktan kumandayla veya manuel kontrol edilebildiği gibi gerekli sistemler eklenerek de otomatik olarak açılır hale getirilebilir. Araç giriş çıkışlarında otomatik açılır bariyer sistemi için lütfen buradaki yazıyı okuyunuz.

Genius Kollu Otopark Bariyeri

Genius bariyer modellerimiz arasında kullanım yoğunluğu ve kurulum alanının durumuna göre değişebilen ihtiyaçları karşılayacak bir bariyer mutlaka bulacaksınız. Doğru akımla çalışan otopark bariyeri modellerimizde elektrik kesintilerine karşı kuru akü seçeneği de bulunmaktadır. Satışını ve kurulumunu yaptığımız Genius Bariyerler 2 sene garantili olup orijinal tüm yedek parçaları her zaman elimizde mevcuttur.
Altta linkleri bulunan Genius Bariyer modellerini incelediğinizde ihtiyacınızı karşılayacak bir kollu bariyer mutlaka bulacaksınız. Daha geniş bilgi ve seçenekler için lütfen firmamızı arayarak destek alınız.

Genius Otopark Bariyeri yoğun kullanım için uygundur

Genius Otopark Bariyer modelleri araç trafiği fazla olan yoğun kullanımlı otoparklar için uygun çözümlerdir. Firmamız bugüne kadar onlarca otopark bariyeri kurulumunu, en iyi sistemleri, en kaliteli malzemeleri kullanarak başarıyla değerli müşterilerinin hizmetine teslim etmiştir. Gerçekleştirdiğimiz Genius marka kollu otopark bariyeri sistem kurulumu tüm elektronik ve mekanik sistemler iki sene firmamızın garantisi altındadır. Kollu otopark bariyeri konusunda doğru kararınızı vermeden önce size yardımcı olacağına inandığımız müşteri referansları sayfamızı lütfen geziniz.
Anadolu yakası Genius Rainbow, Spin, Simple ve Bari Guard bariyer tamiri için firmamızı arayabilirsiniz. Bariyer tamiratında Genius orijinal yedek parçalar kullanmaktayız.

Genius Otopark Bariyerleri; Rainbow BariyerSpin Bariyer, Simple Bariyer, Bari Guard Bariyer

Otopark Bariyeri konusunda yılların tecrübesine sahibiz.

Kurulumunu yaptığımız Otopark Bariyerleri iki yıl firmamızın garantisi altındadır.

Genius Otopark Bariyeri Rainbow Otopark Bariyer
Rainbow Bariyer
Simple Bariyer
Simple Bariyer
Spin Otopark Bariyer
Spin Otopark Bariyer
Genius Bari Guard Bariyer Bari Guard Otopark Bariyeri
Bari Guard

 

Kadıköy Boşanma AvukatıMedikal FormaÜmraniye Su Tesisatçısı