RFID Etiket (Tag, Sticker) tanınmak, takip edilmek istenilen nesnelerin içine veya üstüne yerleştirilen ufak, hafif elektronik devredir. Bilgiyi çipte saklayan etiketlerde pil olmadığından, data transferi için gerekli enerji, kendileriyle uyumlu yönlendirilmiş alıcı/verici anten cihazlarına ihtiyaç duyarlar. Okuyucunun çiple haberleşmesini RFID etikette bulunan anten sağlar. RFID etiketlere birden fazla koruma seviyesi konabildiğinden içindeki bilgilerin kopyalanması oldukça zordur.

Anti metal RFID etiket günümüzde çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Otopark sistemlerinde araç giriş çıkışları takip etmek, sınırlandırmak, ücretlendirmek, otomasyonu sağlayarak geçişleri hızlandırmak için tercih edilirler. Kütüphanelerde kitapları, fabrikalarda stokları, marketlerde ürünleri ihtiyaca göre özel geliştirilmiş uygun yazılımlarla doğrulukla, hızla takip etmekte büyük kolaylıklar sağlayan bu sistemlerin kullanım alanları her geçen gün daha da artmaktadır. Günümüzdeki kullanım alanları otomatik geçiş, lojistik takip, hastane yönetimi, personel takip, kuyumculuk çözümleri, havacılık sektörü, iş güvenliği çözümleri, kütüphaneler, mağaza yönetimi, hazır giyim sektörü, perakende sektörü, depo stok takip, hayvanların takibi, mandıra yönetimi, demirbaş kontrolü gösterilebilir.

RFID sistemler bir adet güçlü alıcı/verici sistemi, bu sisteme bağlı olarak ilgili programı ve ekipmanları çalıştıran bir bilgisayara gerek duyarlar. Verici durumda antenden yayılan elektro manyetik dalgalar etki sahasına giren RFID etiket üzerinde etiketin çalışmasını sağlayacak gerilimi oluşturur. Etiket içindeki bilgiler yine ana anten tarafından alınarak işlenmek üzere ana bilgisayara gönderilir. Böylelikle işlem hızlı şekilde doğru bir biçimde tamamlanmış olur.

Toptan Uzun Mesafe Anti Metal UHF RFID Etiket

Ucuz çeşitlerimiz hızlı ve uzak mesafeli okuma sağlayan UHF bandında çalışmaktadırlar. RFID Etiket toptan çeşitlerimiz ve etiket okuma sistemlerimiz kendi ithalatımız dır.

Uzun Mesafe UHF RFID Etiketler kendi ithalatımız olup elimizde devamlı olarak bulunmaktadır. Toptan alımlar için lütfen irtibata geçiniz.

Ayrıca UHF RFID etiketlerin okumasında kullanılan yine kendi ithalatımız çok gelişmiş UHF alıcı/verici anten sistemlerimiz de mevcuttur.

Ucuz RFID Etiket antimetal Toptan Satışı Uzun Mesafe Anti Metal UHF Etiket

RFID TAG RFID Sticker Toptan UHF Etiket

MGTM01 RFID Etiket Uzun Mesafe UHF Anti Metal Tag
MGTM01
RS-TM02 Pasif UHF RFID Anti Metal Etiket
RS-TM02
MG-TM04 UHF RFID anti metal etiket.
MG-TM04
MG-TM05-UHF-Metal-Sticker-Tags
MG-TM05
MGTC01 RFID Kart Uzun Mesafe Basılabilir PVC UHF Kart
MGTC01
MG9610 RFID Etiket Uzun Mesafe Yapışkan UHF Pasif Tag
MG9610
MGALN9654
MGALN9654
MG9620
MG9620
MG9629
MG9629
MG9630
MG9630
MG9640
MG9640
MG9662
MG9662

 
Kadıköy Boşanma AvukatıMedikal FormaÜmraniye Su Tesisatçısı