Hayatı Kolaylaştıran Çözümler...

RFID Etiket Toptan Uzun Mesafe Anti Metal UHF Etiket

RFID Etiket (Tag, Sticker) tanınmak, takip edilmek istenilen nesnelerin içine veya üstüne yerleştirilen ufak, hafif elektronik devredir. Bilgiyi çipte saklayan etiketlerde pil olmadığından, data transferi için gerekli enerji , kendileriyle uyumlu yönlendirilmiş alıcı/verici anten cihazlarına ihtiyaç duyarlar. Okuyucunun çiple haberleşmesini RFID etikette bulunan anten sağlar. RFID etiketlere birden fazla koruma seviyesi konabildiğinden içindeki bilgilerin kopyalanması oldukça zordur.

Anti metal RFID etiket günümüzde çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Otopark sistemlerinde araç giriş çıkışları takip etmek, sınırlandırmak, ücretlendirmek, otomasyonu sağlayarak geçişleri hızlandırmak için tercih edilirler. Kütüphanelerde kitapları, fabrikalarda stokları, marketlerde ürünleri ihtiyaca göre özel geliştirilmiş uygun yazılımlarla doğrulukla, hızla takip etmekte büyük kolaylıklar sağlayan bu sistemlerin kullanım alanları her geçen gün daha da artmaktadır. Günümüzdeki kullanım alanları otomatik geçiş, lojistik takip, hastane yönetimi, personel takip, kuyumculuk çözümleri, havacılık sektörü, iş güvenliği çözümleri, kütüphaneler, mağaza yönetimi, hazır giyim sektörü, perakende sektörü, depo stok takip, hayvanların takibi, mandıra yönetimi, demirbaş kontrolü gösterilebilir.

RFID sistemler bir adet güçlü alıcı/verici sistemi, bu sisteme bağlı olarak ilgili programı ve ekipmanları çalıştıran bir bilgisayara gerek duyarlar. Verici durumda antenden yayılan elektro manyetik dalgalar etki sahasına giren RFID etiket üzerinde etiketin çalışmasını sağlayacak gerilimi oluşturur. Etiket içindeki bilgiler yine ana anten tarafından alınarak işlenmek üzere ana bilgisayara gönderilir. Böylelikle işlem hızlı şekilde doğru bir biçimde tamamlanmış olur.

Toptan Uzun Mesafe Anti Metal UHF RFID Etiket

Ucuz çeşitlerimiz hızlı ve uzak mesafeli okuma sağlayan UHF bandında çalışmaktadırlar. RFID Etiket toptan çeşitlerimiz ve etiket okuma sistemlerimiz kendi ithalatımız dır.

Uzun Mesafe UHF RFID Etiketler kendi ithalatımız olup elimizde devamlı olarak bulunmaktadır. Toptan alımlar için lütfen irtibata geçiniz.

Ayrıca UHF RFID etiketlerin okumasında kullanılan yine kendi ithalatımız çok gelişmiş UHF alıcı/verici anten sistemlerimiz de mevcuttur.

Ucuz RFID Etiket antimetal Toptan Satışı Uzun Mesafe Anti Metal UHF Etiket

RFID TAG RFID Sticker Toptan UHF Etiket

MGTM01 RFID Etiket Uzun Mesafe UHF Anti Metal Tag

MGTM01

RS-TM02 Pasif UHF RFID Anti Metal Etiket

RS-TM02

MG-TM04 UHF RFID anti metal etiket.

MG-TM04

MG-TM05-UHF-Metal-Sticker-Tags

MG-TM05

MGTC01 RFID Kart Uzun Mesafe Basılabilir PVC UHF Kart

MGTC01

MG9610 RFID Etiket Uzun Mesafe Yapışkan UHF Pasif Tag

MG9610

MGALN9654

MGALN9654

MG9620

MG9620

MG9629

MG9629

MG9630

MG9630

MG9640

MG9640

MG9662

MG9662

2017 toyota corolla