Ücretli Otopark Sistemi ücretli ticari otoparklarda giren çıkan araçların takip edilmesi, ön muhasebenin tutulmasına yönelik bilgisayar kontrollü elektronik plaka okuma (Plaka Tanıma) cihazları ve bilgisayar yazılımı içeren sistem bütünüdür. Ücretin otopark girişinde peşin alınması ya da otopark çıkışında içeride kalınan süre doğrultusunda ücret alınması şeklinde değişik uygulama şekilleri vardır.

Ücretli Otopark Sistemi ile daha hızlı ve daha kazançlı işletmeler

Ücretli Otopark SistemiÜcretli otopark sistemi her otoparkın kendine özgü yapısına ve çalışma şekline göre kolaylıkla adapte edilebilmektedir. Ücretli ticari otoparka giriş yapan aracın plakası girişte yine kendi üretimimiz olan plaka tanıma sistemi tarafından otomatik olarak okunur, tanınır ve giriş saati bilgileri ile birlikte sistemin veri tabanına kayıt edilir. Otoparktan çıkışta araç plakası yeniden okunur ve otopark içinde kalınan süre sistem yazılımı tarafından otomatik olarak hesaplanarak operatör ekranında ücret bilgisi olarak gösterilirken, araç sahibine vermek için ücret fişi bastırılır. Ücretli otopark sistemi çeşitli fiş ve bilet makinelerine entegre olarak sorunsuz çalışabilmektedir. Ücretli otopark sistemi talebiyle firmamıza başvuran müşterilerimize önerdiğimiz ve başarıyla kurup çalıştırdığımız bir çözümdür. Kurulumunu yaptığımız bu sistem sorunsuz hızlı olması ve asgari eleman ihtiyacı sebebiyle kazancınızı ve müşteri memnuniyetini ciddi oranda artıracaktır.

Ücretli Otomatik Ticari Otopark Sistemi

Ücretli Otopark Sistemleri yoğun kullanımlı otoparkların kolaylıkla ve asgari masrafla yönetilmeleri için çok uygun çözümlerdir. Firmamız bugüne kadar onlarca ücretli otopark sistemi kurulumunu gerçekleştirmiştir. En ileri teknolojik sistemleri ve en kaliteli malzemeleri kullanarak ticari otopark sahibi müşterilerine başarıyla teslim etmiştir. Gerçekleştirdiğimiz ücretli ticari otopark sistemleri kurulumu tüm elektronik ve mekanik sistemler iki sene firmamızın garantisi altındadır. Ücretli ticari otopark sistemleri konusunda doğru kararınızı vermeden önce size yardımcı olacağına inandığımız müşteri referansları  veya görsel referanslar sayfalarımızı lütfen geziniz. İhtiyacınız olan diğer çözüm arayışlarınız için lütfen firmamızı arayınız.

Ücretli ticari otopark işletmenizde sisteminizi daha düzenli, hızlı ve daha karlı çalıştırarak müşterilerinize de kolay giriş-çıkışı sağlayıp memnun etmek elinizde. Otomatik ücretli ticari otoparklar hakkında daha geniş bilgi almak için lütfen hemen bizi arayınız.

Kadıköy Boşanma AvukatıMedikal FormaÜmraniye Su Tesisatçısı