Yana açılır kapı motoru Milord 5, 500 – 800 kg ağırlığa kadar olan yana açılır kapılarınız için geliştirilmiş kilitlemeli tip elektro mekanik bir motordur. Milord motor gövdesi ve şanzıman boyalı alüminyum döküm koruyucu içine yerleştirilmiş olup koruyucu kapak ABS plastiktir. Milord yana açılır kapı motor çeşitleri üretimde kullanılan en kaliteli malzemeler sayesinde son derece sağlam, güvenilir ve şık ürünlerdir. Milord motor sisteminde enerji kesilmesinde motoru manüel duruma getirmek için anahtar kolu mevcuttur.

Yana Açılır Kapı Motoru Milord uzun yıllar hizmet verir

Yana Açılır Kapı Motoru Milord 5 Milord 8 Milord 424Yana Açılır Kapı Motoru Milord 5 Milord 8 Milord 424Milord motor kontrol ünitesinde seçmeli program kodlama sistemi mevcuttur. Kontrol ünitesi 2 kademeli (Limit Sviç öncesi ve sonrası) yavaşlamalı ve programlamalıdır. Bu özellik Milord motorun ani duruşunu engelleyip, motorun ömrünü en az 2 kat artırır. Darbelere tampon vazifesi sağlayan yeni kinematik sayesinde Milord motorlar uzun yıllar hizmet verir. Manyetik limit sviç sistemi sayesinde, klasik tip limit sviçlerin oluşturduğu problemlere son verir. Bunun değeri özellikle karlı havalarda daha fazla anlaşılır. Kit içinde yerleştirme aksesuarları, montaj için taban flanşı motor kondansatörü olup montaj talimatlarına uymakla beraber bütünüyle, paketi kapsar 24 Vdc uyarlaması, sık kullanımın olaylarında tavsiye edilir.

Firmamız bugüne kadar onlarca Milord yana açılır kapı kurulumunu, en iyi sistemleri ve en kaliteli malzemeleri kullanarak başarıyla değerli müşterilerinin hizmetine başarıyla teslim etmiştir. Gerçekleştirdiğimiz tüm elektronik ve mekanik sistemler iki sene firmamızın garantisi altındadır. Doğru kararınızı vermeden önce size yardımcı olacağına inandığımız müşteri referansları sayfamızı lütfen geziniz.

Otomatik bahçe kapısı sistemleri, kayar kapı veya kanatlı kapı sistemleri hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Milord ENG   Yana Açılır Kapı Motoru Milord 5 Milord 8 Milord 424   Milord TR   Yana Açılır Kapı Motoru Milord 5 Milord 8 Milord 424

Yana Açılır Kapı Motoru – Milord 5 – Milord 8 – Milord 424
Kadıköy Boşanma AvukatıMedikal FormaÜmraniye Su Tesisatçısı